Сексуальный пульс Украины!!!
Первый и единственный отечественный форум филателистов и нумизматов.
Только здесь, вдали от посторонних глаз, славные потомки запорожских казаков обмениваются монетами, марками и значками, обсуждают геральдику и прочие предметы коллекционирования.
Только культурный человек, услышав про классику, понимает что анала не будет!
Вы не зашли.
Камрады, шось я в прошлом месяце читал гдесь о том, шо принят (или недопринят, но ужо ось-ось) депутатаме закон, разрешающий сниматьфиксировать працесс общения с чиновникаме.
Прикол в том, что якобы в тексте закона прямо разрешаецца это делать скрытно. А для таво, чтобы зравый смысл не искал тута подъеба (ну типа как в пидорашии - аборты якобы не заприщены, а вот частным клиникам ваще запретили их делать, а в госучреждениях - только по "мидицинским показаниям"), то лёхким росчеком пера тут же разрешили бесконтрольный оборот/импорт практически любой электроники для этих целей.
Помните, мы ишшо обсуждали судьбу чудака, которого СБУ за яйки взяло за 2 миниатюрных камеры из кетая и которому шили многа лет в лагерях за это?
Найти новостей и текста закона не могу... Хочецца почитать более точно, что сейчас в этом смысле можно, а что низзя.
PS: а вот шось нашол: «Жучки» и скрытую видеосъемку опять могут разрешить
Отредактированно gleb184 (2015-06-11 12:37:48)
Треба послухати "начальніка транспартнава цеха" з Володимирського ринку, шо не зелених "Жигулях". Шо він скаже з цього приводу? У них там на колгоспних ринках усє баригі дуже у правовому полі обізнані та підковані...
Отредактированно Еротоман (2015-06-11 15:31:00)
Еротоман написал:
Треба послухати "начальніка транспартнава цеха" з Володимирського ринку, шо не зелених "Жигулях". Шо він скаже з цього приводу? У них там на колгоспних ринках усє баригі дуже у правовому полі обізнані та підковані...
Дійсно, у нас на Володимирському усі бариги начитані шо пісдетс, аж самому страшно))))
Що стосується поставленого питання.
Поки що це проект, який пройшов друге читання. Ось ссилка на оф сайт ВР http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webp … 3511=52602
Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами" (№1165).
За дане рішення проголосував 231 із 273 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.
Цим законом внесено зміни до КПК в частині надання дозволу використовувати в суді як доказ відео- та аудіофіксацію вимагання чиновником хабара.
Загалом цей закон передбачає посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами шляхом запровадження інституту громадського обвинувачення в кримінальному провадженні.
Відповідно до закону, громадським обвинувачем може бути фізична або юридична особа, яка безпосередньо є потерпілою від кримінального правопорушення або якій стало відомо про вчинення службових злочинів з ознаками корупційних діянь щодо інших осіб, передбачених статтею 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), статтею 370 (провокація підкупу) Кримінального кодексу України. При цьому громадський обвинувач користується тими ж правами, що й слідчий та прокурор, та стає повноправним учасником розслідування кримінального провадження.
Що стосується фіксації поуршення? то цим законом передбачені зміни до КПК України, а саме:
1. статтю 87 доповнити частиною четвертою такого змісту:
«4. Правила цієї статті щодо недопустимості доказів у відповідній їх частині не застосовуються до доказів, отриманих з використанням технічних засобів та наданих громадським обвинувачем при поданні ним слідчому, прокурору заяви, повідомлення про вчинення кримінального правопорушення у випадках, передбачених цим Кодексом.
Недопустимими можуть бути визнані докази зібрані особисто громадським обвинувачем до подання слідчому, прокурору заяви, повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за допомогою технічних засобів фото-, аудіо-, відео- фіксації, у тому числі прихованої, якими безпосередньо фіксувалася інформація щодо підготовки, вчинення та приховування злочину, тільки у разі встановлення факту їх підробки або редагування.».
2. Стаття 479-2. Початок кримінального провадження у формі громадського обвинувачення
Частина 1. Особа має право подати до слідчого, прокурора заяву про вчинення кримінального правопорушення, зазначеного у частині першій статті 479-1 цього Кодексу разом із заявою про проведення кримінального провадження у формі громадського обвинувачення протягом трьох днів з моменту фіксування відповідного кримінального правопорушення.
3. Стаття 479-4. Особливості доказування у кримінальному провадженні у формі громадського обвинувачення
Частина 1. З метою початку кримінального провадження у формі громадського обвинувачення правила допустимості доказів застосовуються з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом щодо доказів, поданих громадським обвинувачем слідчому, прокурору разом із заявою, повідомленням про вчинення кримінального правопорушення, зазначеного у частині першій статті 479-1 цього Кодексу.
Частина 2. Громадський обвинувач, з метою отримання та/або фіксації достатньої інформації про діяння, яке містить ознаки кримінального правопорушення, зазначеного у частині першій статті 479-1 цього Кодексу, може використовувати технічні засоби. Здобута інформація разом з її носіями та обладнанням, за допомогою якого вона отримана, повинна бути передана громадським обвинувачем слідчому, прокурору з метою початку кримінального провадження у формі громадського обвинувачення негайно, а у випадку неможливості негайного передання не пізніше трьох днів після отримання громадським обвинувачем такої інформації. Такі докази визнаються допустимими. Якщо громадський обвинувач не виконує вимогу передачі доказів, обладнання та носіїв інформації у триденний строк, кримінальне провадження на підставі такої інформації здійснюється в загальному порядку.
Частина 3. Громадський обвинувач з метою встановлення достовірності отриманої інформації має право самостійно звертатись до експертів, спеціалістів, в тому числі з числа іноземних осіб, для отримання відповідного висновку. Слідчий, прокурор у разі самостійного звернення громадського обвинувача до експерта, спеціаліста зобов’язаний на вимогу громадського обвинувача негайно надати йому відповідні носії інформації та обладнання, за допомогою якого вона була отримана.
Частина 4. З метою початку кримінального провадження громадський обвинувач вправі посилатися та використовувати будь-які процесуальні джерела доказів, передбачені цим Кодексом, які мають бути прийняті слідчим, прокурором та оцінені у встановленому порядку.
Частина 5. Після початку кримінального провадження громадський обвинувач може збирати та подавати докази протягом 10 днів на загальних підставах.
Частина 6. В подальшому протягом усього строку досудового розслідування та під час судового провадження громадський обвинувач має право долучати до матеріалів справи лише ті докази, які з об’єктивних причин не могли бути отриманні ним у строк, передбачений частиною п’ятою цієї статті, зокрема, отримані за запитами, зверненнями тощо, зробленими громадським обвинувачем у вказаний строк, а також докази, необхідні для спростування доказів та доводів, наданих особою, якій оголошено підозру у даному кримінальному провадженні.
Там же на ссилці, що я дав вище, можна скачати та почитати цей поважний документ.
Але поки він висить у воздусі. Набере чинності після його публікації в Голосі України.
Отаке.
Іду спати, сьогодні дуже багато грузив - на ринок свіжу картоплю та капусту привезли, а я один такий красівий там стояв - так взяли бугри та й підгрузили мене. Все. Баїньки
Отредактированно Просто Ебарь (2015-06-11 21:36:23)
Просто Ебарь написал:
на ринок свіжу картоплю та капусту привезли
Буде борщ?)